Předplatné časopisů na jednom místě.
0

O firmě SEND Předplatné

Jsme specialisty v oblasti správy předplatného a expedice časopisů.
Využít můžete těchto našich služeb:

> Předplatitelský servis

> Expedice časopisů 

> Časopisový portál

> Direct mailing


V současné době lze SEND Předplatné charakterizovat
těmito parametry:

> přes 400 časopisů s předplatitelským servisem

> více jak 400.000 aktivních předplatitelů 

> 1.100.000 odeslaných výtisků časopisů měsíčně

> 1.150.000 všech podaných zásilek měsíčně

> 40 zaměstnanců a 20 vyškolených brigádníků


Společnost SEND Předplatné s.r.o. byla založena v roce 1991. Hlavním cílem bylo zajistit flexibilní a kvalitní servis pro vydavatele i samotné předplatitele časopisů. Tento cíl se podařilo splnit a dnes patříme mezi hlavní hráče na českém trhu v oblasti distribuce a správy předplatného. Kromě předplatného nabízíme služby v oblasti zásilkového obchodu i letter shopové služby jako je balení a adresné rozesílání časopisů, katalogů, dopisů a letáků a jejich skladování. 

Vytvořili jsme a dále dotváříme komplexní předplatitelský systém SENDY. Tento systém byl vyvíjen ve spolupráci s předními vydavateli časopisů a díky tomu maximálně splňuje jejich požadavky na formát a rozsah dat. Systém disponuje množstvím analytických funkcí pro potřeby marketingových sledování, které jsou každému našemu klientovi k dispozici. Kromě systému, který je základem pro kvalitní správu předplatného disponujeme týmem vyškolených a zkušených operátorů v rámci vlastního call centra, které slouží pro příjem a zpracování objednávek předplatného. Call centrum je možné také využít pro příjem a zpracování objednávek zásilkových obchodů, spotřebitelské soutěže a další marketingové aktivity dle přání klienta.

Na expedici zásilek jsme vybaveni profesionálními stroji na balení zásilek do různých typů fólií včetně poloautomatické linky vybavené Ink Jet technologií (bezdotyková technika tisku) pro zakázky v řádu tisíců zásilek od jednoho titulu. Veškeré zpracované zásilky svazkujeme a třídíme pro podání přes Českou poštu nebo při volbě klienta do sítě Media Post případně jiného alternativního doručovatele.

Každý vydavatel má přidělen svou kontaktní osobu (account manager), která je zodpovědná za celý proces expedice i předplatitelského servisu. Stejně tomu je i v rámci správy předplatného uvnitř společnosti, kdy za předplatné jednotlivých titulů je zodpovědný konkrétní operátor v rámci call centra. Pro příjem objednávek jsou však vyškoleni všichni operátoři a mohou tak přijmout objednávku na jakýkoliv titul v naší správě a díky tomu si zákazník může v rámci jednoho telefonátu objednat i více titulů současně.

Umístění provozovny v logistickém areálu v Praze - Horních Počernicích, poblíž Pražského okruhu, umožňuje operativní spolupráci nejen s pražskými vydavateli, ale i s klienty z celé republiky.