Vyberte časopis jako dárek pro své blízké a známé

Předplatné oblíbeného časopisu patří mezi originální dárky, které každého obdarovaného zaručeně potěší. Náš průvodce vám usnadní najít vhodný časopis pro každého. Stačí zadat věk, pohlaví a cenové rozmezí daru. Můžete si i zvolit, jestli chcete vybírat jen z předplatných časopisů, kde obdarovaný obdrží navíc i zajímavý dárek z předplatitelské akce.


Kdo bude časopis číst:
předplatné musí být s dárkem (seznam všech časopisů s dárky)Darujte předplatné a pošlete svým blízkým emailovou darovací kartu v den, který si sami určíte

Jak využít eCard a poslat ji obdarovanému?
Ecard zadáte při vyplnění objednávky časopisu. Pokud tedy vyberete časopis, který chcete předplatit, dáte tlačítko objednat. Vyplníte Vaši adresu jako plátce. Jako způsob doručení vyberete Na následující adresu. Ve žlutém poli pak doplníte Email obdarovaného a datum odeslání emailu.
Náhled dárkové karty
Doporučujeme
obálka časopisu Cosmopolitan
Je v současné době nejvlivnější a nejúspěšnější časopis pro ženy v celosvětovém měřítku. České vydání je 28. národním vydáním. Najdete zde vše, co chcete znát o posledních módních trendech,... více
obálka časopisu Apetit
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 16.04.2019
Roční předplatné + kniha z edice Apetit- Kuchařka pro singles. Nabídka platí do vyčerpání zásob a úhradě do 16.4.2019. Bonus je odesílán na plátce.
obálka časopisu Žena a život
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 2.04.2019
Nová předplatitelka ročního předplatného získá kosmetiku TRESemmé. Platba nutná do 16.4.2019. Platí do vyčerpání zásob a pouze pro ČR.