Vyberte časopis jako dárek pro své blízké a známé

Předplatné oblíbeného časopisu patří mezi originální dárky, které každého obdarovaného zaručeně potěší. Náš průvodce vám usnadní najít vhodný časopis pro každého. Stačí zadat věk, pohlaví a cenové rozmezí daru. Můžete si i zvolit, jestli chcete vybírat jen z předplatných časopisů, kde obdarovaný obdrží navíc i zajímavý dárek z předplatitelské akce.


Kdo bude časopis číst:
předplatné musí být s dárkem (seznam všech časopisů s dárky)Darujte předplatné a pošlete svým blízkým emailovou darovací kartu v den, který si sami určíte

Jak využít eCard a poslat ji obdarovanému?
Ecard zadáte při vyplnění objednávky časopisu. Pokud tedy vyberete časopis, který chcete předplatit, dáte tlačítko objednat. Vyplníte Vaši adresu jako plátce. Jako způsob doručení vyberete Na následující adresu. Ve žlutém poli pak doplníte Email obdarovaného a datum odeslání emailu.
Náhled dárkové karty
Doporučujeme
obálka časopisu Motocykl
Časopis MOTOCYKL přináší svým čtenářům po více než dvacet pět let nezávislé, objektivní a ucelené informace ze světa dvou kol. Ve svých pravidelných rubrikách se věnuje testům nejnovějších... více
obálka časopisu Náš útulný byt
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 14.02.2019
Roční předplatné se slevou 30%.
obálka časopisu F.O.O.D.
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 14.02.2019
obálka časopisu Harper´s Bazaar
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 13.02.2019
K ročnímu předplatnému získáte tričko z limitované edice Harper's Bazaar - velikost M. Platba nutná do 7.3.2019. Platí do vyčerpání zásob s pouze pro ČR.