Předplatné časopisů na jednom místě.
0

Koronavirus - opatření


Vážení předplatitelé,
situace ohledně šíření koronaviru (COVID-19) se mění ze dne na den a i my musíme postupně přijímat některá opatření v návaznosti na situaci u našich obchodních partnerů (vydavatelé, Česká pošta, DPD, apod.) i v návaznosti na opatření vlády ČR. 


Sledujte, prosíme, informace na této stránce, kde budeme postupně přidávat veškeré nové změny a opatření pro naše služby.

> DORUČOVÁNÍ ZÁSILEK PŘEDPLATITELŮM
> 31. 3. 2020 - Je obnovena distribuce do oblastí, které byly uzavřeny
Od 31. 3. je obnovena distribuce zásilek od oblastí, které byly uzavřeny. Konkrétně se jedná o adresáty v následujících lokalitách: Chudobín - PSČ 783 21, Slavětín- PSČ 783 24, Uničov - PSČ 783 91 a Litovel - PSČ 783 21, 783 24, 784 01. Adresátům v těchto lokalitách je již obnovena distribuce časopisů.


> 25. 3. 2020 - Jsou omezeny provozní hodiny pošt
Od 19. 3. mají všechny pošty omezeny hodiny pro veřejnost maximálně do 16.00 hodin a s účinností od 21. 3. je zrušen na všech pobočkách víkendový provoz. Současně dochází k uzavření některých provozoven České pošty a pošt Partner. 
Informace ohledně uzavřených provozoven České pošty najdete ZDE.


> 20. 3. 2020Pozastavení doručování zásilek z důvodu doručování důchodů
Zásilky, které mají být doručovány v pondělí a úterý (23. a 24. 3. 2020) budou pozastaveny, aby Česká pošta mohla naplnit požadavek Ústředního krizového štábu ČR a roznesla důchody seniorům.
Všechny tyto pozastavené zásilky budou doručovány v následujících dnech, tedy od středy 25. 3. do pátku 27. 3.
Chápeme, že vám toto rozhodnutím působí komplikace, ale pevně věříme, že pochopíte, že v tuto chvíli je potřeba společně pomoci občanům, kteří jsou na výplatě důchodů existenčně závislí. Za pochopení a trpělivost vám děkujeme.
O vývoji situace vás budeme i nadále informovat.
Informace ohledně mimořádného doručování důchodů ze strany České pošty najdete ZDE.


> 19. 3. 2020 - Přerušena distribuce zásilek do uzavřených oblastí
Na základě nedoručování zásilek do uzavřených oblastí ČR ze strany České pošty a přeplnění prostor, kde Česká pošta uskladňuje zásilky určené do těchto obcí, jsme ukončili k dnešnímu dni distribuci časopisů předplatitelům v těchto uzavřených oblastech. Zprávu o nedoručování ze strany České pošty najdete ZDE.
Konkrétně se jedná o adresáty v následujících lokalitách:
Chudobín - PSČ 783 21, Slavětín- PSČ 783 24, Uničov - PSČ 783 91 a Litovel - PSČ 783 21, 783 24, 784 01
Adresátům v těchto lokalitách bude obnovena distribuce až po ukončení všech opatření a omezení, a to od následující čísla po obnovení distribuce. Čísla časopisů z období přerušené distribuce nebudou doručovány zpětně a o tyto nedoručené výtisky bude předplatné automaticky prodlouženo - o zaplacené výtisky určitě nepřijdete. Předplatitelé, kteří budou mít zájem o zpětné dodání výtisků časopisu i z období přerušené distribuce, mohou požádat o jejich dodatečné zaslání prostřednictvím našeho zákaznického centra telefonicky nebo e-mailem na adrese send@send.cz.

Nabízíme také možnost přesměrování distribuce a pokračovat v odběru předplatného bez přerušení. Pokud má odběratel rodinné příslušníky nebo známé mimo uzavřenou oblast, pak může využít bezplatnou službu přesměrování zasílání časopisu na jinou adresu, kde doručování probíhá. Stačí kontaktovat naše zákaznické centrum telefonicky nebo e-mailem na adrese send@send.cz a zadat adresu a jméno odběratele, kam mají být výtisky dočasně zasílány.
Službu přesměrování distribuce lze využít i v případě, kdy Vám je zasílán časopis na adresu do práce a Vy nyní dlouhodoběji pracujete například z domova.


> CALL CENTRUM / ZÁKAZNICKÁ PODPORANaše operátorky jsou vám stále k dispozici ve standardní pracovní dobu, tedy v pracovní dny od 8.00 do 18.00 hodin.
Pro kontaktování zákaznického centra můžete využívat telefonní čísla 225 985 225, 777 333 370 a pro zákazníky ze Slovenska +421 220 909 868 nebo e-mail send@send.cz.


> PŘÍJEM A ZPRACOVÁNÍ OBJEDNÁVEKPro zadávání objednávek můžete v plném rozsahu využívat náš časopisový portál SEND.cz včetně možnosti on-line platby pomocí platební karty nebo on-line převodu.
Děkujeme všem za pochopení a přejeme vám hodně sil a pevné zdraví.

Tým SEND Předplatné