Česká literatura

Česká literatura je recenzovaný vědecký časopis vydávaný Ústavem pro českou literaturu Akademie věd ČR, v. v. i. ... více

Typy předplatného

Jednotlivci roční
560.00 Kč
Organizace roční
620.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Vychází šestkrát ročně, je zaměřen na zkoumání historie, poetiky, kontextů a funkcí české literatury a na problémy české a světové literárněvědné teorie. Cílem časopisu je přinášet metodologicky podložené příspěvky, jež představují informační přínos a badatelské impulzy pro českou i světovou literárněvědnou bohemistiku i další spřízněné humanitní disciplíny. Časopis otiskuje původní i přeložené texty v českém jazyce.

 

Časopis Česká literatura je indexován v následujících elektronických databázích: ISI Web of Knowledge, SCOPUS, ERIH (European Reference Index for the Humanities, kategorie A), CEJSH (The Central European Journal of Social Sciences and Humanities). Časopis byl zařazen na Seznam recenzovaných neimpaktovaných periodik vydávaných v České republice.


ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
4/2018 8.11.2018 aktuální číslo
1/2019 29.3.2019

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.