Předplatné časopisů na jednom místě.

Burda Plus

titulní strana časopisu Burda Plus a jeho předplatné
S příchodem podzimních dnů, když začínají slábnout sluneční paprsky a zlátnout listy na stromech, ladíme tak nějak přirozeně svůj šatník do tlumenějších odstínů hnědé, okrové, béžové či šedé. Letos však módním trendům vévodí zároveň velmi výrazná červená, zelená nebo fialová, což jsme se vám rozhodli naservírovat v ucelené kolekci. Dalším milým oživením outfitů jsou bezesporu zvířecí dezény, které jsou tak šik! Nebojte se zkrátka v módě občas odbočit od zavedených zvyklostí, vyplatí se to! logo vydavatele BurdaMedia Extra s.r.o.

Objednat Burda Plus- průvodce objednávkou


 doručení probíhá nejdříve následující pracovní den
tolik stejných časopisů od každého čísla vydání obdržíte
Adresa pro zaslání časopisu:
Pro změnu státu se musíte vrátit k předchozímu kroku. Jinému státu doručení může odpovídat jiná cena předplatného.
pokud objednáváte předplatné jako dárek a chcete, abychom poslali obdarovanému email s informací o darovaném předplatném, vyplňte jeho emailovou adresu a datum, kdy má být email automaticky odeslán (náhled eCard emailu zde)

objednávku je možné platit kartou nebo online převodem:
Objednávkou předplatného souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda International CZ s.r.o. a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o. – Burda International CZ s.r.o. bude s Vašimi údaji pracovat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.


Probíhá zpracování objednávky.

Prosíme, vyčkejte na potvrzení.

Děkujeme.