Předplatné časopisů na jednom místě.

Burda Kids

titulní strana časopisu Burda Kids a jeho předplatné
Za okny se barví listí stromů dozlatova a šeří se den za dnem dříve. To je ideální příležitost sednout si k šicímu stroji a osvěžit várkou nových modelů šatní skříně vašich ratolestí. Jak už je zvykem, i tentokrát pro nás stojí na prvním místě komfort, jen takové oblečení si totiž skutečně najde cestu k dětským srdcím. Nepokulhává však ani vizuální stránka, takže si můžete být jistá, že budete mít doma dokonalé malé fešáky. logo vydavatele Burda International CZ s.r.o.

Objednat Burda Kids- průvodce objednávkou


 doručení probíhá nejdříve následující pracovní den
tolik stejných časopisů od každého čísla vydání obdržíte
Adresa pro zaslání časopisu:
Pro změnu státu se musíte vrátit k předchozímu kroku. Jinému státu doručení může odpovídat jiná cena předplatného.
pokud objednáváte předplatné jako dárek a chcete, abychom poslali obdarovanému email s informací o darovaném předplatném, vyplňte jeho emailovou adresu a datum, kdy má být email automaticky odeslán (náhled eCard emailu zde)

objednávku je možné platit kartou nebo online převodem:
Objednávkou předplatného souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda International CZ s.r.o. a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o. – Burda International CZ s.r.o. bude s Vašimi údaji pracovat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.


Probíhá zpracování objednávky.

Prosíme, vyčkejte na potvrzení.

Děkujeme.