Předplatné časopisů na jednom místě.

Burda Kids

titulní strana časopisu Burda Kids a jeho předplatné
V letošním čísle Burdy Kids jsme zaostřili na hlavní milníky z pohledu ratolestí i rodičů. Mimo samotného novorozeneckého období mezi ně určitě patří nástup do školky a pak také školy. Náš speciál jsme tedy nově obohatili o střihy pro miminka, ale nepřijdete ani o obsah, na který jste zvyklá. Můžete se těšit na pohodlné a praktické oblečení pro malé děti i školáky až po velikost 146. Cílem je, aby šly všechny kousky navzájem snadno kombinovat a poskytly prostor pro vaši fantazii. logo vydavatele BurdaMedia Extra s.r.o.

Objednat vydání Burda Kids- průvodce objednávkou


 doručení probíhá nejdříve následující pracovní den
tolik stejných časopisů od každého čísla vydání obdržíte
Adresa pro zaslání časopisu:
Pro změnu státu se musíte vrátit k předchozímu kroku. Jinému státu doručení může odpovídat jiná cena předplatného.
pokud objednáváte předplatné jako dárek a chcete, abychom poslali obdarovanému email s informací o darovaném předplatném, vyplňte jeho emailovou adresu a datum, kdy má být email automaticky odeslán (náhled eCard emailu zde)

objednávku je možné platit kartou nebo online převodem:
Objednávkou předplatného souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda International CZ s.r.o. a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o. – Burda International CZ s.r.o. bude s Vašimi údaji pracovat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.


Probíhá zpracování objednávky.

Prosíme, vyčkejte na potvrzení.

Děkujeme.