Modrá Crew

Nástupce magazínu Crew! ... více
titulní strana časopisu Modrá Crew a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Nakladatelství CREW s.r.o.

Typy předplatného

4 čísla
795.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Přichází Modrá Crew!
 
Nová komiksová série bude vycházet jednou za čtvrt roku, bude mít přes 100 barevných stránek, na kterých najdete hned buď dvě celá evropská alba, nebo čtyři díly amerického komiksu. Obvykle ve dvou číslech Modré Crwe za sebou vyjde celý komiksový příběh! Pro předplatitele samozřejmě s 20% slevou!
Nejprve vyjdou čtyři díly série Ekho, dobrodružný a krásně namalovaný příběh alternativní verze našeho světa, kde vládne magie. A v další knize představíme podobně znějící řadu Okko, která nás zavádí do samurajského Japonska, kde žijí démoni a jiná monstra... a kterým se probíjí skupina nesourodých hrdinů.
Ale pozor! Hned po vydání první Modré Crwe dostanou předplatitelé možnost vybrat další náplň. Na vybranou budou mít ze tří slavných titulů. Bude se jednat o historický příběh Třetí testament (Le Troisiéme Testament), ve kterém se Šifra mistra Leonarda míchá s Indiana Jonesem a Jménem růže. Tomu bude konkurovat upíří sexy thriller Dravci (Rapaces), s živelnou kresbou divokého Enrika Mariniho. A do třetice je tu i americký komiks (aby měli čtenáři co největší možnost volby) od veleúspěšného Marka Millara. Kingsman: Tajná služba (Secret Service), předloha k stejnojmennému filmu.
Co z těchto často nádherně malovaných komiksů nakonec vyjde? To záleží na předplatitelích.
 
Každý, kdo si objedná předplatné dostane heslo (přijde vám krátce po zaplacení předplatného přímo z redakce Crwe), a s tím se může přihlásit na stránce www.modra.crew.cz. Tam najde jak ukázky z chystaných komiksů, tak další informace o tvůrcích... ale především může poslat svůj hlas komiksu, který ho nejvíce zaujal - a ten komiks, který vyhraje, vyjde v dalších svazcích Modré Crwe.
A počítáme i s návrhy předplatitelů.
Více o předplatném a novém formátu MODRÉ CRWE se dozvíte na webových stránkách www.modra.crew.cz.


ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
10/2019 17.1.2019 aktuální číslo
11/2019 22.4.2019
12/2019 29.7.2019
13/2019 28.10.2019

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.