Eniologie člověka

Časopis o nepoznané vědě pro každého, kdo se chce dozvědět více o možnostech člověka ... více
titulní strana časopisu Eniologie člověka a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: Sovenio s.r.o.

Typy předplatného

Roční 2016
260.00 Kč
Roční 2018
340.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Eniologie člověka
 

Web: www.eniologiecloveka.cz

Facebook: www.facebook.com/eniologiecloveka

Cena na stánku: 99 Kč / 4 EUR

Roční předplatné: 340 Kč / 14 EUR

 Počet stran: 68

Anotace: Časopis pro každého, kdo se chce dozvědět více o možnostech člověka. Magazín o hmotné, energetické, informační, enioanatomické, PSI-fenomenální a duchovní podstatě člověka a jeho jednotě s okolním světem. Vědecké, odborné, laické, inovativní a poutavé články, recenze, názory, rozhovory, rubriky. Pro odborníky i zvídavé a obeznámené laiky. Eniologie je univerzální vědou, která provádí výzkum informačních procesů, jevů a událostí v přírodě a společnosti, které není běžný člověk schopen zachytit a vnímat smyslovými orgány.

 

Eniologie člověka

 

Web: www.eniologiecloveka.cz

Facebook: www.facebook.com/eniologiecloveka

Cena na stánku: 99 Kč / 4 EUR

Roční předplatné (4 čísla): 340 Kč / 14 EUR (85 Kč / 3,5 EUR za 1 číslo)

Počet stran (od čísla 4): 68

Slogan: Časopis o nepoznané vědě

Anotace krátká: Pro každého, kdo se chce dozvědět více o lidských možnostech

Anotace dlouhá: Časopis pro každého, kdo se chce dozvědět více o možnostech člověka. Magazín o hmotné, energetické, informační, enioanatomické, PSI-fenomenální a duchovní podstatě člověka a jeho jednotě s okolním světem. Vědecké, odborné, laické, inovativní a poutavé články, recenze, názory, rozhovory, rubriky. Pro odborníky i zvídavé a obeznámené laiky. Eniologie je univerzální vědou, která provádí výzkum informačních procesů, jevů a událostí v přírodě a společnosti, které není běžný člověk schopen zachytit a vnímat smyslovými orgány.

 

Anotace čísla 19:

Eniologie člověka, číslo 19, vydáno 12.11.2018

 

Mimořádně 72 stran. Obálka 19. čísla odráží změny, které jsme v časopisu provedli. Představujeme velmi zajímavé články.

 

V polovině září jsme se sešli s autory a přáteli časopisu v jihomoravských Čejkovicích. Reportáž s množstvím fotografiemi přinášíme na čtyřech stranách. V odborných článcích se autoři věnují zajímavým tématům &8211; změny, které více přibližují témata širokému publiku čtenářů. Tou nejdůležitější je laický úvod, upoutávka před každým vědeckým článkem. V nové rubrice Můj pravdivý život najdete vždy éternou předpověď na další tři měsíce. Jak vědomě pracovat při přípravě pokrmů, pokud jim chcete dát něco nového, láskyplného, přínosného, popisuje eniogastronomie. V některých článcích propojujeme informace s naším internetovým magazínem Kulatý svět (www.kulatysvet.cz). Eniologie zabývá tím, co například nevidíme, neslyšíme, ale víme, že to existuje, že se to děje (říkáme tomu kupříkladu věci mezi nebem a zemí). Zabývá se tím na odborné úrovni, tzn., že odhaluje základní objektivně existující principy těchto procesů, jevů a událostí a popisuje jejich užití v praxi.

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
20/2019 1.3.2019 aktuální číslo
21/2019 10.6.2019
22/2019 9.9.2019
23/2019 11.11.2019

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.