SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

Kontakty

SEND Předplatné, spol. s r.o.

Sídlo: Ve Žlíbku 1800/77, Hala A3, 193 00 Praha 9 Horní Počernice

IČO: 61061409, DIČ: CZ61061409

KONTAKTY PRO PŘEDPLATITELE:
Call centrum v provozu každý všední den 8.00 - 18.00 hodin

Telefon  225 985 225 
GSM  777 333 370
Fax  225 341 425
E-mail  send@send.cz
SMS  605 202 115



KONTAKTY PRO VYDAVATELE:

Jaroslav Schwarz, jednatel.
jschwarz@send.cz, 225 985 224, 777 728 751

Pavel Venta, account manager.
pavel@send.cz, 225 985 219, 777 728 754

Karel Stehlík, account manager.
karel@send.cz, 225 985 229, 777 728 755

Lenka Titová, account manager.
lenka@send.cz, 225 985 218, 777 728 756

Marek Rybenský, account manager.
marek@send.cz, 225 985 235, 777 728 757

Jakub Nosek, account manager.
jakub@send.cz, 225 985 237, 777 714 262

Jiří Charvát, account manager.
jiri@send.cz, 225 985 217, 777 728 753

Petr Belica, account manager.
petr@send.cz, 225 985 236, 608 381 378

Tomáš Kováč, vedoucí expedice.
tomas.kovac@send.cz, 225 985 216

Jana Oberleutnerová, vedoucí komunikačního centra.
jana@send.cz, 225 985 213

Jan Vašků, finance a účetnictví.
jan.vasku@send.cz, 225 985 227

Objednávky a reklamace časopisů:
administrace@send.cz, 225 985 225

 

Doporučujeme
české vydání knihy WHAT´S GOLFER TO DO od Rona Kaspriskeho, redaktora Golf Digestvíce než 340 metod, tipů a triků od nejlepších profesionálůnávody, jak odstranit konkrétní chyby a problémy více
&
platí do 27.01.2015
Roční předplatné + dárek Rašelinové koupele Balneo Peat. Nabídka platí pro nové předplatitele při objednávce od 18.12.2014 do 27. 1.2015 a do vyčerpání zásob.