SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

Kontakty

SEND Předplatné, spol. s r.o.

Sídlo: Ve Žlíbku 1800/77, Hala A3, 193 00 Praha 9 Horní Počernice

IČO: 61061409, DIČ: CZ61061409

KONTAKTY PRO PŘEDPLATITELE:
Call centrum v provozu každý všední den 8.00 - 18.00 hodin

Telefon  225 985 225 
GSM  777 333 370
Fax  225 341 425
E-mail  send@send.cz
SMS  605 202 115



KONTAKTY PRO VYDAVATELE:

Jaroslav Schwarz, jednatel.
jschwarz@send.cz, 225 985 224, 777 728 751

Pavel Venta, account manager.
pavel@send.cz, 225 985 219, 777 728 754

Karel Stehlík, account manager.
karel@send.cz, 225 985 229, 777 728 755

Lenka Titová, account manager.
lenka@send.cz, 225 985 218, 777 728 756

Marek Rybenský, account manager.
marek@send.cz, 225 985 235, 777 728 757

Jakub Nosek, account manager.
jakub@send.cz, 225 985 237, 777 714 262

Jiří Charvát, account manager.
jiri@send.cz, 225 985 217, 777 728 753

Petr Belica, account manager.
petr@send.cz, 225 985 236, 608 381 378

Tomáš Kováč, vedoucí expedice.
tomas.kovac@send.cz, 225 985 216

Jana Oberleutnerová, vedoucí komunikačního centra.
jana@send.cz, 225 985 213

Jan Vašků, finance a účetnictví.
jan.vasku@send.cz, 225 985 227

Objednávky a reklamace časopisů:
administrace@send.cz, 225 985 225

 

Doporučujeme
Rockový magazín Spark je nejprodávanějším a zároveň nejčtenějším časopisem v kategorii Rock/Metal na českém i slovenském trhu. Každý měsíc svým čtenářům přináší aktuální informace... více
&
platí do 14.10.2014
Nová předplatitelka ročního předplatného obdrží balíček kosmetiky TETESEPT v hodnotě 680 Kč. Platba nutná do 28.10.2014 !!!
&
platí do 4.11.2014
Každý 5. nový předplatitel ročního či dvouletého předplatného obdrží poukaz na nákup kolekce v Adidas store. Platba nutná do 14.11.2014
&
platí do 30.10.2014
Objednejte si předplatné a získáte jedno číslo zdarma a navíc dárek - přírodní doplněk stravy Brainstart. Platba nutná do 30.10.2014