SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

Kontakty

SEND Předplatné, spol. s r.o.

Sídlo: Ve Žlíbku 1800/77, Hala A3, 193 00 Praha 9 Horní Počernice

IČO: 61061409, DIČ: CZ61061409

KONTAKTY PRO PŘEDPLATITELE:
Call centrum v provozu každý všední den 8.00 - 18.00 hodin

Telefon  225 985 225 
GSM  777 333 370
Fax  225 341 425
E-mail  send@send.cz
SMS  605 202 115



KONTAKTY PRO VYDAVATELE:

Jaroslav Schwarz, jednatel.
jschwarz@send.cz, 225 985 224, 777 728 751

Pavel Venta, account manager.
pavel@send.cz, 225 985 219, 777 728 754

Karel Stehlík, account manager.
karel@send.cz, 225 985 229, 777 728 755

Lenka Titová, account manager.
lenka@send.cz, 225 985 218, 777 728 756

Marek Rybenský, account manager.
marek@send.cz, 225 985 235, 777 728 757

Jakub Nosek, account manager.
jakub@send.cz, 225 985 237, 777 714 262

Jiří Charvát, account manager.
jiri@send.cz, 225 985 217, 777 728 753

Petr Belica, account manager.
petr@send.cz, 225 985 236, 608 381 378

Tomáš Kováč, vedoucí expedice.
tomas.kovac@send.cz, 225 985 216

Jana Oberleutnerová, vedoucí komunikačního centra.
jana@send.cz, 225 985 213

Jan Vašků, finance a účetnictví.
jan.vasku@send.cz, 225 985 227

Objednávky a reklamace časopisů:
administrace@send.cz, 225 985 225

 

Doporučujeme
Pro všechny, kdož rádi měří síly s číselnými hlavolamy, je tu připravena výzva: vypjatý souboj s japonskými zabijáky! 338 sudoku v 5 úrovních obtížnosti na 196 stranách čeká na to, jak... více
&
platí do 14.11.2014
K novému ročnímu předplatnému obdržíte balíček Adidas - Champions League v hodnotě 507 Kč. Platba nutná do 14.11.2014.