SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

Kontakty

SEND Předplatné, spol. s r.o.

Sídlo: Ve Žlíbku 1800/77, Hala A3, 193 00 Praha 9 Horní Počernice

IČO: 61061409, DIČ: CZ61061409

KONTAKTY PRO PŘEDPLATITELE:
Call centrum v provozu každý všední den 8.00 - 18.00 hodin

Telefon  225 985 225 
GSM  777 333 370
Fax  225 341 425
E-mail  send@send.cz
SMS  605 202 115



KONTAKTY PRO VYDAVATELE:

Jaroslav Schwarz, jednatel.
jschwarz@send.cz, 225 985 224, 777 728 751

Pavel Venta, account manager.
pavel@send.cz, 225 985 219, 777 728 754

Karel Stehlík, account manager.
karel@send.cz, 225 985 229, 777 728 755

Marek Rybenský, account manager.
marek@send.cz, 225 985 235, 777 728 757

Jakub Nosek, account manager.
jakub@send.cz, 225 985 237, 777 714 262

Jiří Charvát, account manager.
jiri@send.cz, 225 985 217, 777 728 753

Petr Belica, account manager.
petr@send.cz, 225 985 236, 608 381 378

Tomáš Kováč, vedoucí expedice.
tomas.kovac@send.cz, 225 985 216

Květa Bímová, vedoucí komunikačního centra.
kveta@send.cz, 225 985 252

Jan Vašků, finance a účetnictví.
jan.vasku@send.cz, 225 985 227

Objednávky a reklamace časopisů:
administrace@send.cz, 225 985 225

 

Doporučujeme
TV expres je programový čtrnáctideník, který je určen opravdu nejširšímu spektru televizních diváků. Nabízí program 29 základních nejsledovanějších televizních kanálů dostupných... více
&
platí do 23.06.2015
Roční předplatné + dárek Plážový set NUK (4ks) v hodnotě 389,-Kč. Nabídka platí pro nové předplatitele při objednávce od 26.5.2015 do 23.6.2015 a do vyčerpání zásob.
&
platí do 9.06.2015
Předplatitelka čtvrtletního předplatného získá zdarma dárek - čtvrtletní předplatné časopisu Vaříme krok za krokem.
&
platí do 12.06.2015
K novému ročnímu předplatnému získáte přípravek Reneval Neo v hodnotě 1290 Kč. Platba nutná do 26.6.2015. Platí pouze pro ČR a do vyčerpání zásob.