SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

Vyberte časopis jako dárek pro své blízké a známé

Předplatné oblíbeného časopisu patří mezi originální dárky, které každého obdarovaného zaručeně potěší. Náš průvodce vám usnadní najít vhodný časopis pro každého. Stačí zadat věk, pohlaví a cenové rozmezí daru. Můžete si i zvolit, jestli chcete vybírat jen z předplatných časopisů, kde obdarovaný obdrží navíc i zajímavý dárek z předplatitelské akce.


Kdo bude časopis číst:
předplatné musí být s dárkem (seznam všech časopisů s dárky)Darujte předplatné a pošlete svým blízkým emailovou darovací kartu v den, který si sami určíte

Jak využít eCard a poslat ji obdarovanému?
Ecard zadáte při vyplnění objednávky časopisu. Pokud tedy vyberete časopis, který chcete předplatit, dáte tlačítko objednat. Vyplníte Vaši adresu jako plátce. Jako způsob doručení vyberete Na následující adresu. Ve žlutém poli pak doplníte Email obdarovaného a datum odeslání emailu.
Náhled dárkové karty
Doporučujeme
obálka časopisu Design&Home
Magazín Design&Home přináší inspiraci pro všechny, kteří hledají osobitost a vlastní styl v bydlení.Design&Home* informuje o novinkách na trhu* přináší ukázky nových trendů*... více
obálka časopisu Kondice
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 22.02.2016
Předplatné 12 měsíců s dárkem roční předplatné+kosmetický balíček Olay
obálka časopisu Žena a život
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 23.02.2016
Nová předplatitelka půlročního předplatného v ceně 330,- obdrží kosmetiku Eucerin - sérum proti vráskám Hyaluron-Filler. Platba nutná do 8.3.2016.