SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

Vyberte časopis jako dárek pro své blízké a známé

Předplatné oblíbeného časopisu patří mezi originální dárky, které každého obdarovaného zaručeně potěší. Náš průvodce vám usnadní najít vhodný časopis pro každého. Stačí zadat věk, pohlaví a cenové rozmezí daru. Můžete si i zvolit, jestli chcete vybírat jen z předplatných časopisů, kde obdarovaný obdrží navíc i zajímavý dárek z předplatitelské akce.


Kdo bude časopis číst:
předplatné musí být s dárkem (seznam všech časopisů s dárky)Darujte předplatné a pošlete svým blízkým emailovou darovací kartu v den, který si sami určíte

Jak využít eCard a poslat ji obdarovanému?
Ecard zadáte při vyplnění objednávky časopisu. Pokud tedy vyberete časopis, který chcete předplatit, dáte tlačítko objednat. Vyplníte Vaši adresu jako plátce. Jako způsob doručení vyberete Na následující adresu. Ve žlutém poli pak doplníte Email obdarovaného a datum odeslání emailu.
Náhled dárkové karty
Doporučujeme
obálka časopisu Princezna
ČASOPIS PRO MALÉ HOLČIČKY ve věku 3 -7 let plný princezen ze slavných příběhů Walta Disneye. Najdete v něm příběhy, hádanky omalovánky a rady na vyrábění pravých princeznovských doplňků.... více
obálka časopisu Marianne Bydlení
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 10.08.2016
Roční předplatné 12 čísel za cenu 8. Nabídka platí při objednávce od 25.6.2016 do 10.8.2016 a úhradě do 29.5.2016.
obálka časopisu Dům & zahrada
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 11.07.2016
Předplatné 6 měsíců s dárkem pololetní předplatné + 3x Somat v hodnotě 370Kč
obálka časopisu Cosmopolitan - mini
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 24.07.2016
Nová předplatitelka ročního předplatného opalovací kosmetiku Swiss Sun v ceně 1.029 Kč. Platba nutná do 7.8.2016. Akce platí pouze pro ČR a do vyčerpání zásob.