SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

Vyberte časopis jako dárek pro své blízké a známé

Předplatné oblíbeného časopisu patří mezi originální dárky, které každého obdarovaného zaručeně potěší. Náš průvodce vám usnadní najít vhodný časopis pro každého. Stačí zadat věk, pohlaví a cenové rozmezí daru. Můžete si i zvolit, jestli chcete vybírat jen z předplatných časopisů, kde obdarovaný obdrží navíc i zajímavý dárek z předplatitelské akce.


Kdo bude časopis číst:
předplatné musí být s dárkem (seznam všech časopisů s dárky)Darujte předplatné a pošlete svým blízkým emailovou darovací kartu v den, který si sami určíte

Jak využít eCard a poslat ji obdarovanému?
Ecard zadáte při vyplnění objednávky časopisu. Pokud tedy vyberete časopis, který chcete předplatit, dáte tlačítko objednat. Vyplníte Vaši adresu jako plátce. Jako způsob doručení vyberete Na následující adresu. Ve žlutém poli pak doplníte Email obdarovaného a datum odeslání emailu.
Náhled dárkové karty
Doporučujeme
obálka časopisu Sluníčko
Časopis Sluníčko patří už několik desítek let (letos oslaví 48. narozeniny) ke stálicím dětského světa. Jako svůj "první" časopis si ho kdysi oblíbily naše maminky, my sami... více
obálka časopisu Story
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 8.05.2016
Předplatné 12 měsíců s dárkem roční předplatné + 2xkosmetika Eucerin
obálka časopisu Mateřídouška
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 1.06.2016
Lego Friends 41115 a Lego City 60106
obálka časopisu Burda
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 8.05.2016
Darujte mamince inspiraci na celý rok za speciální cenu 936 Kč. Akce je pro nové předplatitele od 4.5. do 8.5.2016, obnovující předplatitelé mají původní cenu bez slevy.