Vyberte časopis jako dárek pro své blízké a známé

Předplatné oblíbeného časopisu patří mezi originální dárky, které každého obdarovaného zaručeně potěší. Náš průvodce vám usnadní najít vhodný časopis pro každého. Stačí zadat věk, pohlaví a cenové rozmezí daru. Můžete si i zvolit, jestli chcete vybírat jen z předplatných časopisů, kde obdarovaný obdrží navíc i zajímavý dárek z předplatitelské akce.


Kdo bude časopis číst:
předplatné musí být s dárkem (seznam všech časopisů s dárky)Darujte předplatné a pošlete svým blízkým emailovou darovací kartu v den, který si sami určíte

Jak využít eCard a poslat ji obdarovanému?
Ecard zadáte při vyplnění objednávky časopisu. Pokud tedy vyberete časopis, který chcete předplatit, dáte tlačítko objednat. Vyplníte Vaši adresu jako plátce. Jako způsob doručení vyberete Na následující adresu. Ve žlutém poli pak doplníte Email obdarovaného a datum odeslání emailu.
Náhled dárkové karty
Doporučujeme
obálka časopisu Revue Prostor
Další číslo revue Prostor, představující se po roční pauze ve zcela nové koncepční podobě, je protnutím současné české esejistiky, poesie a výtvarného umění prostřednictvím jediného... více
obálka časopisu Vlasta
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 31.01.2017
Předplatné 12 měsíců s dárkem zvýhodněné předplatné+parfém a řasenka Avon
obálka časopisu Apetit
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 28.02.2017
Roční Obnova předplatného tištěné + zelený nůž kuchařský+ malý nůž na rajčata a sýr. Nabídka platí pro obnovu předplatného, bez přerušení odběru na více než 3 vydání, do vyčerpání zásob.
obálka časopisu F.O.O.D.
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 16.02.2017
Topinkovač SENCOR v hodnotě 399 Kč