Vyberte časopis jako dárek pro své blízké a známé

Předplatné oblíbeného časopisu patří mezi originální dárky, které každého obdarovaného zaručeně potěší. Náš průvodce vám usnadní najít vhodný časopis pro každého. Stačí zadat věk, pohlaví a cenové rozmezí daru. Můžete si i zvolit, jestli chcete vybírat jen z předplatných časopisů, kde obdarovaný obdrží navíc i zajímavý dárek z předplatitelské akce.


Kdo bude časopis číst:
předplatné musí být s dárkem (seznam všech časopisů s dárky)Darujte předplatné a pošlete svým blízkým emailovou darovací kartu v den, který si sami určíte

Jak využít eCard a poslat ji obdarovanému?
Ecard zadáte při vyplnění objednávky časopisu. Pokud tedy vyberete časopis, který chcete předplatit, dáte tlačítko objednat. Vyplníte Vaši adresu jako plátce. Jako způsob doručení vyberete Na následující adresu. Ve žlutém poli pak doplníte Email obdarovaného a datum odeslání emailu.
Náhled dárkové karty
Doporučujeme
obálka časopisu Marianne Venkov & styl
Marianne Venkov a styl je jediný časopis na českém trhu, který se věnuje nejkrásnějším stránkám českého venkova opravdu ve velkém stylu. Jeho obsah zachycuje život na vesnici ze všech... více
obálka časopisu National Geographic
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 8.02.2018
Předplatné 12 měsíců s dárkem roční předplatné + mikina Nat.Geographic (černá)
obálka časopisu Sluníčko
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 4.02.2018
obálka časopisu Harper´s Bazaar - midi
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 14.02.2018
K novému ročnímu předplatnému získáte punčochy Wolford (UNI velikost). Platba nutná do 28.2.2018. Platí do vyčerpání zásob.