SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

Vyberte časopis jako dárek pro své blízké a známé

Předplatné oblíbeného časopisu patří mezi originální dárky, které každého obdarovaného zaručeně potěší. Náš průvodce vám usnadní najít vhodný časopis pro každého. Stačí zadat věk, pohlaví a cenové rozmezí daru. Můžete si i zvolit, jestli chcete vybírat jen z předplatných časopisů, kde obdarovaný obdrží navíc i zajímavý dárek z předplatitelské akce.


Kdo bude časopis číst:
předplatné musí být s dárkem (seznam všech časopisů s dárky)Darujte předplatné a pošlete svým blízkým emailovou darovací kartu v den, který si sami určíte

Jak využít eCard a poslat ji obdarovanému?
Ecard zadáte při vyplnění objednávky časopisu. Pokud tedy vyberete časopis, který chcete předplatit, dáte tlačítko objednat. Vyplníte Vaši adresu jako plátce. Jako způsob doručení vyberete Na následující adresu. Ve žlutém poli pak doplníte Email obdarovaného a datum odeslání emailu.
Náhled dárkové karty
Doporučujeme
obálka časopisu Prďáckej časák
Nový časopis pro všechny od 5 - 99 let. Vznikl jako o 2 roky mladší bratranec Pravého domácího časopisu pro dospělé. Píše o podobných tématech, tedy o přírodě, ekologii, zdravém životním... více

Joy

obálka časopisu Joy
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 12.10.2016
Roční předplatné+ vůně Guess Double Dare (EdT 100 ml). Nabídka platí při objednávce od 29.9.2016 do 12.10.2016 a do vyčerpání zásob.
obálka časopisu Betynka
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 26.10.2016
Roční předplatné+ dárek Sada praktických kalendářů v hodnotě 398 Kč. Platí pro NOVÉ předplatitele při objednání v období od 29.9.2016 do 10.10.2016 a do vyčerpání zásob.
obálka časopisu ForMen
&
dárek k předplatnému časopisu
platí do 31.10.2016
Voucher GALARD v hodnotě 1.000 Kč. Voucher lze použít při koupi košile, obleku, pásku a bot.