Harlequin publikace

Romantické čtení ... více
titulní strana časopisu Harlequin publikace a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: HarperCollins Polska sp. z o.o.

Typy vydání

Publikace za 69 Kč
69.00 Kč
Publikace za 115 Kč
115.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Desire, Desire Duo 

Příběhy, které planou žárem lásky, touhy a naděje.
Hlavní postavy jsou obdařeny prudkými a bouřlivými city, z nichž se láska často rodí za ne právě příznivých okolností. Hrdinové touží po jistotě opravdových vztahů a po nesčetných životních peripetiích a osudových zvratech dokážou nakonec dojít jejich naplnění.
VYBRAT PŘÍBĚH >>>

Historická romance

Vzrušující romány popisují dvorní intriky a salonní skandály, rytířské souboje, rodinná i státní tajemství, něžné lásky i prudkou vášeň - to vše zasazeno do časově rozmanitého historického období, od raného středověku až po devatenácté století. Dynamické vztahy čestných hrdinů jsou prezentovány na historickém pozadí bohatém na nejrůznější dramatické události.
VYBRAT PŘÍBĚH >>>

Sladký život, Sladký život Duo

Tato edice je pozvánkou do velkého, zářivého světa bohatých a úspěšných mužů, kteří si mohou dovolit, co se jim zamane? Ale ani sebevětší luxus a možnost cestovat po světě je nezbavuje touhy najít tu pravou, po jejímž boku chtějí strávit zbytek života. A svým vyvoleným musejí ukázat, že je dokážou udělat šťastnými?
VYBRAT PŘÍBĚH >>>

Special Na přání

V této edici najdete tituly, které vycházejí již podruhé. V každé knížce se společným názvem jsou dva příběhy od známých autorek zaměřené na jedno čtenářsky zajímavé téma.
VYBRAT PŘÍBĚH >>>

Zlatá kolekce

Druhé vydání nejčtenějších historických romancí z  období regency v Anglii.
VYBRAT PŘÍBĚH >>>


vydavatel publikací: 

Důležité informace k objednávkám publikací:

Ke každé objednávce je připočteno jednotné poštovné a balné ve výši 60 Kč
Zboží je zasíláno balíkem do ruky vždy na počátku měsíce mezi 5. až 10. dnem, a to jen v případě uhrazené objednávky. Nekompletní objednávky nejsou odesílány. Vždy je odesílána jen kompletní objednávka, kdy musejí být všechny publikace skladem. Publikace za určitý měsíc jsou naskladňovány vždy počátkem daného měsíce (například únorová čísla jsou k dispozici až od počátku února, i když jsou v nabídce již o měsíc dříve). 
V případě dotazů kontaktujte naše call centrum na čísle 225 985 225 (po-pá: 8.00 až 18.00) nebo na emailu: harlequin@send.cz.

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení předplatitelé.
Přihlašovací údaje najdete na faktuře nebo daňovém dokladu k předplatnému. Pro další kontakt můžete využít našeho call centra na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370 nebo na e-mailu send@send.cz. Spojte se s námi také na Facebooku.