SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

O firmě


Firma SEND Předplatné s.r.o. byla založena v roce 1991 (zpočátku jako fyzická osoba) se záměrem zajistit flexibilní a kvalitní servis pro předplatitele časopisů. V současné době ji lze charakterizovat takto:

- 320 časopisů s předplatitelským servisem
- přes 500.000 předplatitelů
- 1.140.000 odeslaných časopisů měsíčně
- 1.211.000 všech podaných zásilek měsíčně
- 40 zaměstnanců a 20 vyškolených brigádníků

Firma SEND Předplatné vlastní a dále vyvíjí komplexní předplatitelský systém SENDY na bázi MS SQL server. Tento systém byl vyvíjen ve spolupráci s předními vydavateli časopisů a je plně kompatibilní s účetními standardy platnými v České republice. Systém disponuje množstvím analytických funkcí pro potřeby marketingových sledování, které jsou každému našemu klientovi k dispozici.

Celá organizace předplatného pro každého vydavatele je svěřena některému z našich zkušených account manažerů, který s vydavatelem pravidelně komunikuje a zodpovídá za expedici i předplatné svěřených titulů. Stejně konkrétní je i odpovědnost našich operátorek v komunikačním centru za svěřené časopisy.

 


On-line prezentace společnosti:

Doporučujeme
Představujeme novou úžasnou kolekci. Poznej s námi Lidské tělo je poučná a zábavná sběratelská kolekce, která ti pomůže pochopit tu  nejúžasnější věc na světě - tvoje vlastní tělo!... více
&
platí do 1.04.2015
Každý třetí nový předplatitel získá poukaz v hodnotě 2.500 Kč na nákup produktů CBN a Stemcell. Platba nutná do 17.4.2015.
&
platí do 2.04.2015
Každý nový předplatitel ročního předplatného získá fotografickou publikaciz kolekce Natioal Geographic PUTOVÁNÍ TUČŇÁKŮ.