SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

Pro knihovny

 

Vážené a milé knihovnice a knihovníci,

dovolte, abychom Vám popřáli příjemné jarní dny, při kterých se zajisté rádi začtete do zajímavého časopisu.
Rádi využíváme této příležitosti k představení některých nových a zajímavých časopisů, které najdete na našem časopisovém portálu SEND - www.send.cz.
 

Naše jarní tipy jsou následující:

Bankovnictví  - Jediný časopis, věnující se problematice profesionálních financí. Přináší více komentářů, kvalitní analýzy, exkluzivní rozhovory, nové strategie bank a pojišťoven, zkušenosti ze zahraničí, inspirace v oblasti technologií a informace od předních odborníků. V pravidelných tematických přílohách se věnuje life stylu a méně sofistikovaným tématům. Ovšem několikrát ročně přináší specializovaná témata, která jsou pro B2B segment obsahově velmi zajímavá.

Roční předplatné: 1.100 Kč / 12 výtisků

4x4  - Časopis 4×4 se zaměřuje na vozidla pro volný čas (SUV a Off Road) a vše co s tím souvisí. Poskytuje svým čtenářům aktuality ze světa 4×4, přináší podrobné testy nových modelů, zajímavé reportáže o cestování, expedicích z celého světa. Součástí časopisu jsou i ceníky vozidel 4×4 na českém trhu.

Roční předplatné: 890 Kč / 10 výtisků

Nový Fénix  - Navazuje na původní časopis Phoenix. Znovuzrozený Fénix má už české jméno a povstal z popela, aby znovu přinášel zajímavé články od Vámi oblíbených autorů. Najdete v něm nové rubriky a poradny, on-line KALENDÁŘ AKCÍ s programem seminářů, kurzů a školení v ČR, rozšířenou tématiku zdraví a terapie a více rozhovorů s výjimečnými osobnostmi. Fénix uspokojí všechny ty, kteří se hlouběji zajímají o společenské a historické souvislosti, o tajemno i o alternativní a netradiční způsoby myšlení a zdravý životní styl.

Roční předplatné: 390 Kč / 12 výtisků

PRO města a obce  - Časopis poskytuje praktické rady a odpovědi na otázky, které cílová skupina čtenářů musí při výkonu svých funkcí řešit. V jednotlivých rubrikách se časopis pravidelně věnuje problematice hospodaření, financování, řízení, správy a ekonomiky měst a obcí, odpadovému hospodářství, životnímu prostředí, mezinárodním zkušenostem, rozvoji infrastruktury a regionů a dalším tématům.

Roční předplatné: 1.300 Kč / 12 výtisků

TÉMA   - Češi milují časopisy. Jejich čtením stráví významný čas - v průměru šest hodin týdně. A právě na téhle zdánlivě prosté skutečnosti časopis TÉMA staví. Najdete zde velké rozhovory, silné příběhy, aktuální společenská témata, články o životním stylu a pohled do světa showbyznysu. TÉMA je časopis se širokým záběrem, popisující život v celé jeho pestrosti. Vychází každý pátek. Ukázkové číslo časopisu TÉMA v elektronické podobě je k dispozici na adrese www.etema.cz/ukazka.

Předplatné: 999 Kč / 50 výtisků

Na závěr bychom Vám chtěli představit nový titul na českém trhu zaměřený na mladou generaci žijící světem internetu. Jedná se o ojedinělý projekt.
JIRKA je komiksový časopis populárního českého Youtubera Jirky Krále, který natáčí především herní a cestovatelská videa. Online si je každý měsíc pustí přes 600 tisíc jeho fanoušků. Komiks vychází měsíčně a nabízí kreslené příběhy ze života Jirky. Je určený spíše mladším čtenářům.


Předplatné: 312 Kč / 8 výtisků do konce roku

 

Pokud Vás některé z časopisů zaujaly, prosíme Vás o zprávu, rádi vyřídíme jejich objednávku.
Pro snadné rozhodování Vám na požádání  zdarma zašleme ukázkový výtisk vybraných časopisů.

Ať už jste si z výše uvedené ochutnávky vybrali nebo ne, navštivte prosím náš časopisový portál SEND na adrese  www.send.cz. Naleznete zde i tituly, u kterých si předplatné zajišťuje sám vydavatel. Zajímavých časopisů je v naší nabídce celá řada a my Vás rádi po světě tištěných médií budeme doprovázet.


S přátelským pozdravem,
 

Luděk Kadlec
manager pro knihovny

ludek@send.cz
Tel: 225 985 231

Petr Belica
marketing manager

petr@send.cz
GSM: 608 381 378