Pevnost Plus

Měsíčník o fantastice, hrách a historii s knižní přílohou. ... více
titulní strana časopisu Pevnost Plus a jeho předplatné

Vydavatel časopisu:

Typy předplatného

Roční
1690.00 Kč
Půlrok
900.00 Kč
Roční s hrou
1790.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné
Tisknout vánoční dárkový certifikát

Pevnost (založená v roce 2002) je měsíčník, který se zaměřuje na současné popkulturní fenomény s akcentací na žánr fantasy, v menší míře také na science fiction a horor. Za svůj přínos pro tuzemskou fantastiku byl několikrát oceněn odbornou komisí Akademie SFFH v kategorii "časopis roku".

Pevnost je rozčleněná do čtyř sekcí: na filmovou, literární, herní a historicko-mytologickou. Současné fenomény (Hobit, Twilight sága, Hunger Games, Zaklínač aj.) tvoří základ doplněný původními recenzemi, tematickými články a rozhovory s filmovými  či literárními tvůrci, které komplexně mapují současnou žánrovou a popkulturní scénu. V Pevnosti rovněž nechybí v současnosti velmi oblíbené "vývozní artikly" japonské kultury: manga a  anime; specifické je i zaměření na fenomén deskových a karetních her. Časopis se nevyhýbá ani edukativněji zaměřeným materiálům, které lze nalézt zejména v sekci o historii a mytologii.

Pevnost vychází ve dvou mutacích: v klasické podobě a ve verzi plus, která každý měsíc přináší atraktivní knižní či komiksovou přílohu.

Časopis Pevnost plus vychází s knižní přílohou. V případě zájmu pouze o časopis bez přílohy naleznete podrobnosti a objednávku zde.

www.pevnost.cz


ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
12/2017 13.11.2017 aktuální číslo
1/2018 11.12.2017

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu