SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

Digitální foto

Časopis naplněný problematikou digitálního fotografování. ... více

Typy předplatného

Roční
1440.00 Kč
Půlroční
720.00 Kč
Roční doporučeně
1884.00 Kč
Dvouleté
2682.00 Kč
Dvouleté doporučeně
3570.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

Měsíčník Digitální foto magazín je určen pro ty, kteří se chtějí naučit kreativně fotografovat. Z toho důvodu je převážná část obsahu zaměřena na nejrůznější fotografické techniky, praktické rady a tipy. Ty jsou doplněny rozhovory se zahraničními profesionály a nezávislými testy nejžádanějších fotoaparátů, objektivů a jiné fototechniky. V každém vydání najdete CD s desítkami minut videotutorialů o úpravách ve Photoshopu.

Při vyplňování objednávky v kolonce Váš komentář uveďte, o jaký dárek máte zájem (stačí napsat kód). Dárky se posílají na adresu odběratele.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA BONUSŮ:
Při objednávce předplatného na jeden rok si můžete vybrat z následujících bonusů: knihu Neobyčejné snímky obyčejných scén (kód: NEOBYČEJNÉ), knihu Dobrá fotografie: objevte tajemství úspěšných snímků (kód: FOTOGRAFIE) či knihu Naučte se fotografovat s bleskem (kód: S BLESKEM).

Při objednávce na dva roky si můžete vybrat ze dvou bonusů. Buď od nás dostanete skvělý software Zoner Photo Studio 15 PRO (kód: PHOTO STUDIO) nebo Kompendium pro digitální fotografy (kufr knih o digitální fotografii od Michaela Freemana) a k němu Voucher na fotografický kurz od Fotoinstitutu (kód: KUFŘÍK + VOUCHER).

PŘI OBJEDNÁNÍ ARCHIVNÍCH ČÍSEL UVEĎTE DO OBJEDNÁVKY ČÍSLO DANÉHO ČASOPISU


Digitální foto magazín
http://www.digifotomag.cz/

 

ČísloDatum vydání
129/2014 22.8.2014 aktuální číslo

Přidat příspěvek

Dárky k předplatnému
platí od 9.07.2014
Dárek za předplatné

Za roční předplatné je na výběr ze tří knih a za dvouleté předplatné Zoner Photo Studio 16 Pro nebo voucher na fotografický kurz v hodnotě 1.000 Kč společně s kufrem knih o digitální fotografii.