SEND Předplatné - váš dodavatel předplatného
Vyberte si časopis >

ŠAMAN MAGAZÍN

Časopis nejen o léčitelství. ... více
titulní strana časopisu ŠAMAN MAGAZÍN a jeho předplatné

Vydavatel časopisu: BYLINKY REVUE s.r.o.

Typy předplatného

Roční
495.00 Kč
Prodloužit předplatné Objednat předplatné Darovat předplatné

ŠAMAN je magazín o duševní a tělesné harmonii, o nevšedních metodách léčby a uzdravování, tajemných rituálech i dávno zapomenutém učení.

Na krásném papíru a příjemném formátu do ruky najdete vše, co musíte znát o své duši i těle. Naučíte se využívat nové i tradiční způsoby domácího léčení a urovnávat psychickou nepohodu.

Vychází od 1. dubna 2016 a dále každé 2 měsíce. V prvním čísle najdete:

Léčení v pyramidě * Čtení zdravotních problémů z očí Irisdiagnostika * Správné vykládání karet * Dárek vykládací karty uvnitř do sbírky * Taje Měsíce a jeho fáze * Léčba drahými kameny

V každém čísle originální dárek: 4 ručně malované vykládací karty a návod, jak si vykládat.

Je dobře známo, že fyzické a duševní zdraví spolu úzce souvisí. A pro spokojený život je ideální těmto souvislostem porozumět. Připravili jsme pro vás tedy nový magazín zaměřený na léčitelství, duchovní rozvoj osobnosti a zlepšení kvality vašeho života. První číslo vyšlo v dubnu a nabízí mimo jiné zajímavé téma léčení v pyramidě, dále vás irisdiagnostik Radomír Wojnar naučí číst zdravotní problémy z očí a špičková kartářka Helen Stanku prozradí, jak vykládat karty. Ty navíc nemusíte nikde shánět, protože s každém číslem dostanete několik originálních kusů jako dárek a můžete si vytvořit vlastní vykládací balíček. První číslo poodhaluje i taje Měsíce a jeho fáze a také se zaměří na psychickou a tělesnou léčbu drahými kameny.

ČísloDatum, kdy bude časopis rozesílán
4/2016 21.9.2016 aktuální číslo
1/2017 22.11.2016
2/2017 24.1.2017

Přidat příspěvek k předplatnému tohoto časopisu